Haber Medya Grubu

 

Borsan Grup, ilkeleri doğrultusunda her zaman dünya standartları ve vizyonunda bir marka olma hedefini benimsemiştir. Bu doğru gözlem ve gelecek vizyonuyla 2005 yılında haber gazetesini kurarak, medya sektörüne de adım atmıştır. 

Haber Medya Grubu; Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan ve en çok izlenen televizyonu Haberaks TV, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile HaberHayat dergisi, zirvede olan internet gazeteciliği ve Haber Reklam Ajansı ile büyük bir bölgesel medya grubudur. 

Haber Medya Grubu sadece samsunluların değil, bölge insanının da ‘’bizim’’ diyerek gurur duyduğu bir kurumdur. Bölgesel anlamda, gücüyle, yayın çeşitliliği ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan haber medya grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına devam etmektedir. 


HABERAKS TV 

Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olma özelliğine sahip olan Haberaks Tv, Türksat 4A Uydusu aracılığı ile 4 kıtada, yaklaşık 100 ülkede izlenebilmektedir. Dünya nüfusunun üçte ikisi, Haberaks Tv kapsama alanında bulunmaktadır. 


D-Smart 155. Kanal, Tele Dünya 888. Kanal, Iphone, Ipad telefonlardan ve Android uygulamaların tamamından izlenebilmektedir. 

Haberaks TV, son teknoloji ürünleri, yayın ekipmanları, doğru tarafsız ve ilkeli yayın anlayışı, profesyonel kadrosu ile yayın yapmaktadır. Gün boyu canlı sunulan haber bültenleri, konusunda uzman konukları, aktüel programları ile Samsun, Karadeniz, Türkiye ve dünya gündemini izleyicisine aktarmaktadır. 

Kendi sınıfının en donanımlı canlı yayın aracına da sahip olan Haberaks TV, canlı yayınları ile de izleyicisi buluşmaktadır. 

www.haberaks.com.tr HABER GAZETESİ 

2005 yılında kurulan Haber Gazetesi, haber merkezi altyapısı ve uzman kadrosuyla bölgenin en çok satan günlük gazetesi konumundadır.16 üniteli web baskı teknolojisi ile Türkiye’nin bu alanda önde gelen kuruluşlarından olan Haber Gazetesi, deneyimli çalışanlarıyla da sektöründe güvenilir bir yer edinmiştir. Yaygın gazeteler de dahil olmak üzere Samsun’da açık ara en yüksek tiraja ve satış oranına samsun haber sahip bölge gazetesidir. Bölge gazetesi olarakta Türkiye’de en yüksek tiraja sahip olan üç gazeteden biridir. 

www.habergazetesi.com.tr 


HABER GAZETESİ İNTERNET PORTALI 


Çağın gelişimine ayak uyduran Haber Medya internet gazeteciliğindeki yerini de almıştır. Günlük 45.000’e ulaşan okuru ile Samsun’un en çok okunan internet haber portalları arasındadır. 

www.habergazetesi.com.tr HABER RADYO 

‘’Gerçek Haber, kaliteli müzik sloganıyla yola çıkan Samsun Haber Radyo, FM bandı 103.5 frekansından yayın yapmaktadır. Çok sayıda radyodan daha iyi bir teknolojik altyapısı, ese ve yayın gücü ile Samsun Haber Radyo deneyimli yayın kadrosuyla kısa sürede zirveye ulaşmış ve bölgede farkını ortaya koymuştur. 

Yayına başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde hareket eden Samsun Haber Radyo, planlamış olduğu sağlık, siyaset, spor, eğlence, müzik ve haber programlarıyla farkını ortaya koymakta ve bir çok projenin de öncüsü olmaktadır. 

Internet üzerinden www.haberradyo.com.tr adresinden web yayınlarını da sürdüren Samsun Haber Radyo ayrıca cep telefonu uygulamaları üzerinden de dinlenebilmektedir. 

www.haberradyo.com.trHABERHAYAT DERGİSİ 

HaberHayat, yaşam, kent, magazin, kültür, sağlık, güzellik, moda, astroloji, cemiyet hayatı ve daha bir çok haberleriyle okuyucunda bağımlılık yaratıyor. HaberHayat’ta Samsun ve Karadeniz insanına dair her şey yer almaktadır. 

Her ay okuyucularıyla buluşan HaberHayat, Samsun ve Karadeniz’de kadının, iş dünyasının, cemiyet hayatının elinden düşüremediği, başka bir dergiye ihtiyaç duymadan hem Samsun’daki hem Türkiye ve dünyadaki gündemi yakından takip edebildiği tek dergidir. 

www.haberhayat.com.tr