Haberler

Başarı için alışıyoruz

12 Ekim 2018
Başarı için  alışıyoruz

Derebahçe İLKEM öğrencileriyle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizin başarınız için çalışıyoruz” dedi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe İLKEM öğrencilerini ziyaret ederek ücretsiz çalışma kitabı hediye etti. Öğrencilerle sohbet ederek onlara nasihatlerde bulunan Başkan Tok, eğitime verdiği desteğin artarak devam edeceğini ve bu yıl da geçen yıl olduğu gibi büyük bir başarı oranı beklediğini vurguladı. Eğitmenlerle de sohbet eden Başkan Tok, müfredat ve kurslarla ilgili bilgi aldı.

 

HEDEF; YÜZDE 99’LUK BAŞARI

İlkadım Belediyesi bünyesinde hizmet veren İLKEM Eğitim Kurumları her geçen yıl gördüğü ilgiyi arttırarak başarılı öğrenciler yetiştiriyor. Bu yıl 750 öğrenci sayısına ulaşan İLKEM’de yeni yıl maratonu başladı. Geçtiğimiz yıl İLKEM Eğitim Kurumlarında eğitim gören 2 binden fazla öğrenci üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerine yerleşirken, 250’den fazla öğrenci istediği liseye, 50’den fazla öğrenci ise KPSS ile atanarak kamu kurumlarına yerleşti. Geçen yıl yüzde 90’dan fazla başarı oranı yakalayan ve üç farklı yerleşkede her yaştan öğrenciye hizmet verirken eğitimin markası haline gelen İLKEM’de bu yıl hedef yüzde 99 başarı oranı olarak açıklandı.