Samsun Haber

Samsun'un ve Karadeniz Bölgesi'nin en kaliteli medya grubu Haber Medya Grubu, Türkiye'nin en çok satan 3. yerel gazetesi olan Haber Gazetesi ile yaptığı atılımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bünyesinde Haber Gazetesi dışında, Haberaks TV, HaberHayat Dergisi, Haber Radyo'yu da barındıran Haber Medya Grubu, habergazetesi.com.tr ile Samsun en çok okunan samsun haber internet portalıdır.

Günümüzde internet dünyasının son derece interaktif olması ve internetin hayatımızın her alanına girmesinin, internet haberciliğini de önemli bir şekilde etkilediği biliniyor. İnsanların anlık olarak habere ulaşma ihtiyacına karşılık vermek, en doğru ve en tarafsız haberleri ziyaretçilerine ulaştırmak isteyen Haber Medya Grubu, bünyesindeki http://www.habergazetesi.com.tr ile atılımlara devam ediyor.

Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nden en güncel haberleri anlık olarak ziyaretçileriyle buluşturan Haber Gazetesi, Samsunspor, bölge takımları, Karadeniz'in geçim kaynağı olan fındık, dünya, Türkiye ve siyaset gibi kategorilerde de kullanıcılarına geniş bir haber yelpazesi sunuyor.

Günlük olarak çıkan ve Samsun'un dışında Karadeniz Bölgesi'nin de en çok satan gazetesi olan Haber Gazetesi, internet sitesi ile Samsun'a dair özgün haberleri, kaliteli arayüzüyle ziyaretçileriyle buluşturuyor. Son derece modern bir görünüme sahip olan habergazetesi.com.tr, ziyaretçilerinin rahat bir şekilde haberlerle buluşabilmesi için boğucu reklamlara yer vermezken, bu profiliyle ziyaretçilerinin siteden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlıyor.

Samsun'un bütün ilçelerini kapsayan habercilik anlayışıyla, en güncel Bafra haberleri, Çarşamba haberleri, Havza haberleri, İlkadım haberleri, Atakum haberlerini de Haber Gazetesi sizlerle buluşuyor. Sizler de evinizden Samsun'da yaşananları en doğru şekilde öğrenmek istiyor, cep telefonlarınızdan Samsun'da ve bölgede yaşanan gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Karadeniz Bölgesi'nin en kaliteli internet haberciliği mecrası olan www.habergazetesi.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.