HaberlerTaktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Kırmızı-Beyazlı ekip yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap kampı için yarın Erzurum'da bir araya gelerek çalışmalara kaldığı yerden devam edecek. Teknik Menajer Yücel Uyar, "Erzurum kampımızda yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalarına yer verip takımımızı hazırlık maçlarıyla test edeceğiz" dedi

 

2019-2020 sezonuna şampiyonluk parolasıyla başlayacak olan Kırmızı-Beyazlılar, 3 günlük bayram tatilinin ardından Erzurum'da yarın toplanıyor. 

 

Sezon hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek olan Samsunspor, ikinci etap kampı olan Erzurum'da yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalarına yer verecek. 

 

Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, etkili bir kamp geçirerek yeni sezonda tek hedef olan şampiyonluğu göğüslemek istediklerini ifade ederek, "Artık ligin başlamasına kısa bir süre kaldı. Oyuncularımız ikinci kamp etabı olan Erzurum'da yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalar yapacak. Takımımızı test etmek için hazırlık maçları oynayacağız. 9 gün boyunca eksik noktalarımızı tespit edip, bu eksiklikleri lig başlamadan ortadan kaldıracağız" diye konuştu.

 

Nurullah Kızıldağ

İLGİLİ HABERLER

DEAŞ'tan gözaltına alınan şahıs serbest bırakıldıDEAŞ'tan gözaltına alınan şahıs serbest bırakıldıSamsun'da karavan lastiği kazası: 1 yaraSamsun'da karavan lastiği kazası: 1 yaraSamsun'da öğrencilerin gelişimleri GİS projesi ile takip ediliyorSamsun'da öğrencilerin gelişimleri GİS projesi ile takip ediliyor

SIRADAKİ HABER