HaberlerSamsun'da 4 evden hırsızlık yapan 3 kadın yakalandı

Samsun'da 4 evden hırsızlık yapan 3 kadın yakalandı

Samsun'da girdikleri 4 ayrı evden para ve altın çalan 3 kadın zanlı, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı

Samsun'da 4 evden hırsızlık yapan 3 kadın yakalandı

 POLİS ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURDU

Samsun'un Atakum ilçesinde, edinilen bilgiye göre 4 Ekim'de 3 ayrı evden 480 lira, 6 bin lira ve 500 lira para çalındı. Aynı hırsızlar önceki gün de girdikleri bir evden 10 bin 700 lira para, 2 çeyrek altın ve 1 adet 1 gram altın çaldı. Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphe üzerine durdurdukları Kader G.(38), kızı Mine G.(19) ile Nazlı Ş.'nin (18) üzerinde yaptıkları aramada girdikleri evden çaldıkları 10 bin 700 lira para, 2 adet çeyrek altın ve 1 adet 1 gram altını ele geçirdi.

 ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekiplerine teslim edilen 3 kadın hırsızın üzerlerinde evlerin kapılarının kilit dilini düşürerek açmada kullandıkları aparat ve parmak izleri belli olmasın diye eldiven olarak kullandıkları çorap ele geçti. Yapılan araştırmada Mine G., Nazlı Ş. ile Kader G.'nin Atakum ilçesinde 4 ayrı evden hırsızlık olayına karıştıkları ortaya çıktı. Hırsızlık Bürosundaki sorguları tamamlanan 3 kadın bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

DEAŞ'tan gözaltına alınan şahıs serbest bırakıldıDEAŞ'tan gözaltına alınan şahıs serbest bırakıldıSamsun'da karavan lastiği kazası: 1 yaraSamsun'da karavan lastiği kazası: 1 yaraSamsun'da öğrencilerin gelişimleri GİS projesi ile takip ediliyorSamsun'da öğrencilerin gelişimleri GİS projesi ile takip ediliyor

SIRADAKİ HABER