HaberlerŞırnak haberAK Parti Şırnak Milletvekili Birlik, Cizre TSO Başkanı Sevinç ile bir araya geld

AK Parti Şırnak Milletvekili Birlik, Cizre TSO Başkanı Sevinç ile bir araya geld - Şırnak haber

AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti Şırnak Milletvekili Birlik, Cizre TSO Başkanı Sevinç ile bir araya geld

TSO Yönetim Kurulu ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, ağırlıklı olarak bölge ekonomisi ile esnaf ve vatandaşların sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Sevinç, Birlik ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, Cizre'nin sembolü olan İkiz Ejder ve İsmail-El Cezeri tablosunu hediye etti.

İLGİLİ HABERLER

AK Parti İzmir'den aşı iddialarına yanıt AK Parti İzmir'den aşı iddialarına yanıtAydemir: Dadaşlar Cumhurbaşkanımıza vefada tek yürek Aydemir: Dadaşlar Cumhurbaşkanımıza vefada tek yürekBaşkan Keleş Kent Park'a Aziz Duran'ın adının verilmesini talep etti Başkan Keleş Kent Park'a Aziz Duran'ın adının verilmesini talep ettiAK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler oldu AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler olduBaşkan Ramazan Gaziantep'te temaslarda bulundu Başkan Ramazan Gaziantep'te temaslarda bulundu

SIRADAKİ HABER