HaberlerBatman haberSason Belediye Başkanı Arslan, toprağa verildi

Sason Belediye Başkanı Arslan, toprağa verildi - Batman haber

Dün akşam saatlerinde Batman'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yetiren Sason Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, Sason ilçesine bağlı Tekevler mahalle mezarlığında yoğun bir kalabalık tarafından defnedildi.

Sason Belediye Başkanı Arslan, toprağa verildi

2019'da yapılan seçimlere AK Parti'den katılarak Sason Belediye Başkanlığına seçilen 4 çocuk babası Muzaffer Arslan, 1967 tarihinde Sason'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Sason'da tamamlayan Arslan, Sason Belediyesinde muhasebe müdürü olarak görev yaptı. Daha önce de ilçede 2009-2014 döneminde AK Parti'den belediye başkanı olarak görev yapan Arslan, 2019'da yapılan seçimlerde de AK Parti'den ikinci kez ilçede belediye başkanlığına seçilmişti.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Demirtaş: 'Tüm şehri kucaklıyoruz'Başkan Demirtaş: 'Tüm şehri kucaklıyoruz'Başkan Sandıkçı'dan Romanlara müjdeBaşkan Sandıkçı'dan Romanlara müjdeBaşkan Kılıç'tan Ankara'ya OSB çıkarmasıBaşkan Kılıç'tan Ankara'ya OSB çıkarmasıCANİK'te istihdamın anahtarı CAMEKCANİK'te istihdamın anahtarı CAMEKBaşkan Topaloğlu okulları yalnız bırakmıyorBaşkan Topaloğlu okulları yalnız bırakmıyor

SIRADAKİ HABER