HaberlerAlüminyum Çerçeve Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum Çerçeve Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Reklamcılık sektörü geniş bir alanda hizmet verdiği için daha çeşitli ürünlerden oluşur. Reklamcılığın hizmet alanlarına bağlı olarak kullanılan malzemeler çeşitlilik gösterebilir.

Alüminyum Çerçeve Nedir? Nerelerde Kullanılır?

 Alüminyum Çerçeve Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Reklamcılık sektörü geniş bir alanda hizmet verdiği için daha çeşitli ürünlerden oluşur. Reklamcılığın hizmet alanlarına bağlı olarak kullanılan malzemeler çeşitlilik gösterebilir. Sıklıkla kullanılan ve açık hava reklamcılığında önemli bir yere sahip olan ürünlerin başında alimünyum çerçeve yer alır.

Alimünyum çerçeveler iç ve dış mekanlar için hazırlanan afişlerde etkin rol oynar. Reklamcılıkta ön plana çıkmak ve fark yaratmak için alimünyum çerçevelerden destek alınır. Çerçeveli poster ve afişler tasarımının yanı sıra pratik kullanımıyla da sektörde geniş bir yer kaplar.

Alimünyum çerçeveler genel olarak birden farklı çerçeve kalınlığı ile kullanıma sunulur. Standart olarak kullanılan çerçeve kalınlıkları 32-35-45 mm şeklinde sıralanabilir. Alimünyum çerçeveler profillerin farklı ebatlarda kesilerek birleşmesi ile normal görünümünü alır. Bu çerçeveler sayesinde bilgilendirici ve tanım amaçlı kullanım sağlanabilir.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan alüminyum çerçeveler günlük hayatın pek çok noktasında karşınıza çıkabilir. Genel olarak alüminyum çerçevelerin bulunduğu ve sıklıkla kullanıldığı alanlar hastaneler, fuar alanları, iş yerleri, alışveriş merkezleri, okullar, fabrikalar, toplu mekanlar, bilgilendirme amaçlı hazırlanan afişlerde, sosyal alanlarda yer alan posterler şeklinde sıralanabilir.

 Alimünyum Çerçeve Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum çerçeveler duvar tipi ve ayaklı olmak üzere iki farklı şekilde kullanıma sunulur. Bu sayede, çerçevenin kullanılacağı alana göre istediğiniz şekilde dizayn etmek mümkün hale gelir.

Alüminyum profiller E6- EV1 kalitesi ile kullanıma sunulur. Kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu profiller sayesinde iç mekanlarda ve dış kullanımlarda uzun süreli bir deneyim elde edilebilir.

Alüminyum çerçeveler parlamayı engelleyen özel bir malzeme desteği ile kullanıma sunulur. Parlamaya engel olan özel malzemeler sayesinde net bir görüş açısı sağlanır. Pratik bir kullanıma sahip olan alüminyum çerçevelerle işlem yaparken kenar profiller aracılığı ile kolayca açıp kapatabilirsiniz.

 Alimünyum çerçeve paslanmaz bağlantılar ve yaylarla karşınıza çıkar. Bu sayede, uzun süre sorunsuz bir şekilde bu profilleri kullanabilirsiniz.

Reklamcılık sektörü başta olmak üzere birçok alanda alüminyum çerçeve desteğine ihtiyaç duyulabilir.  Aradığınız alüminyum profiller ve daha birçok malzemeye Reklam Malzemesi farkı ile ulaşabilirsiniz. Bunların yanında dijital baskı ürünleri, yapışkanlı folyo ürünleri, display sunum ürünleri, reklam trafik dubaları, LED aydınlatma ürünleri, araç kaplama folyoları, bant ve yapıştırıcılar, pleksi tasarım ürünleri ve yardımcı ürünleri ve daha fazlasını sitemizden temin edebilirsiniz.

  https://www.reklammalzemesi.com/

İLGİLİ HABERLER

Hasta Yatağı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?Hasta Yatağı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

SIRADAKİ HABER