Haberlerİstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

Eşya depolama sürecini İstanbul evden eve nakliyat ve taşıma sürecinin durak noktası olarak ta kabul edebiliriz.

İstanbul evden eve nakliyat

Eşya Depolama

Eşya depolama sürecini  İstanbul evden eve nakliyat ve taşıma sürecinin durak noktası olarak ta kabul edebiliriz. Depolama işleminin de kendi içinde sınıfları olsa da temelde bir ürünün veya eşyanın kontrollü muhafaza edilmesi demektir. Eviniz küçük olabilir veya eşyanız fazla olabilir, evinizde herhangi nedenle kullanmadığınız atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı kişiye özel akıllı depolarda depoluyoruz.

İster bir haftalık ister aylık isterseniz daha uzun süreler ev eşyanızı ofis malzemelerinizi kıymetli eşyalarınız piyano vs. gibi sahsa ait depolarda muhafaza edelim.  Eşya depolama hizmetimiz İstanbul için verilmekte olup Rumeli Nakliyat güvencesiyle yirmi dört saat kamera sistemiyle izlenmektedir. Alarm sistemi mevcut olup hırsızlık olaylarına karşı korunaklı, nem, hava, yangın, haşereye karşı kontrollü zeminleri palet döşeli kişiye özel hazır akıllı depolar. Yirmi dört saat ısı kontrolü sağlanmakta olan depolarımızda küf nem vs. sorunuyla asla karşılaşılmamaktadır.

Evden eve nakliyat ve ev depolama sisteminde uzman firmamız müşterilerimizin depolanacak eşyaları üzerine geliştirmiş olduğumuz sigortalı güvenli ve aynı zamanda temiz bir ortamda muhafaza edilerek anahtarının sadece eşya sahibinde bulunan özel depolarda hizmet vermektedir.

Ofisten Ofise Taşıma

25 yıllık tecrübemizle evden eve işten işe taşımacılık yapan firmamız evinizi taşıdığı gibi aynı zamanda ofisinizi de taşıyor. Ofis taşımacılıkta ilk adım ofisinizi gelerek incelemede bulunmak, masa dolap dosya vs. miktarı ve cinsini belirlemek oluyor. Sizi iş kaybına uğratmamak adına ofisinizi çalışma saatleri dışında taşıma hizmeti de yapılmaktadır. Ofisiniz de sözleşmeli ve sigortalı olarak taşınır olası bir aksaklık durumunda sigorta tarafından mağdur edilmezsiniz.

Ofisinizde  ambalajlama yapılması dolap masa koltuk gibi eşyalarınız graft kağıtlarla en muntazam şekilde paketlenir, dosya masa üstü eşyalarınız karton kolilere yerleştirilerek her birinin üzerine isim ve oda ismi numarası yazılarak karışlık olmaması için belirlenir. Çelik kasa ile taşınacak eşyalarınız çelik kasalara konulur ve anahtarı size teslim edilir.

Her bir odanın eşyası ayrı ayrı paketlenip yazılıp öyle taşınır. Masa dolap gibi vidalı eşyaların çok olması nedeniyle montaj ve demonta elemanlarına ağırlık verilecektir. Ofisiniz taşınırken gizlilik ilkesine sadık kalınarak taşınır, montajı yapılır kurulumu bitirilen ofisiniz sizin tarafınızdan her şeyi kontrol edip teslim almanız sağlanır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Taşınmanın her kolu ayrı önem arz eden bir eylemdir, ön önemlisi de  eşya paketleme yani ambalajlamadır. Paketlemeyi kesinlikle yetişmiş elemanların yapması gerekmektedir.

İşi henüz tanımayan acemilerin yapması durumda hem taşıyana zor anlar yaşatmış olur hem de eşyalara zarar gelmesine sebebiyet verir ki bu hiç istemediğimiz bir durumdur. Bundan dolayı bütün elemanlarımız işin ne olduğunu çalışarak tecrübe etmektense en başında eğitim sürecinden geçmektedir. Uzmanlaşmamış hiçbir elemanı görev üstlenici olarak vermemekteyiz. Hangi eşyaya hangi paketleme türünün seçileceği uzman elemanlarımız tarafından seçilip eşyanın türüne göre paket yapılır.

Paketleme işlemi evden eve nakliyat hizmetinin temel göstergelerindendir, bunun için her boyuttaki kırılacak eşyanızı renkli cam kağıtlarına dolap koltuk yatak gibi eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı darbe emici özel balonlu naylonlara sararak kolilere, boyutuna göre kartonlara yerleştirilip alt üst bantlanarak ambalaj yapıyoruz.

Eşyalarınız boyutuna ve cinsine göre özel olarak üretilen gelişmiş taşınma ambalajlarıyla işinde uzman elemanlarımız tarafından eşyanızı tamamen muhafaza edecek şekilde paketleme yapılır.

Asansörlü Taşıma İle Kolay Taşının

Yıllardan beri süre gelen manuel taşımacılık yöntemi artık teknolojiyle birleşince çok kolay bir hale gelmiştir. Pratik, temiz, güvenilir bir hizmet olan asansörlü taşımacılık sektördeki kendini sürekli geliştiren müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen öncü lider firmalar tarafından sağlanmaktadır.

Özellikle merdiven sorunu olan binalar ve yüksek katlarda yaşayanlar için ideal bir hizmet olan asansörlü taşımayı firma yaparken tercihleriniz arasında bulundurmanız zaman ve eşyanız açısından sağlıklı bir karar olacaktır.

Asansörle nakliyat nasıl yapılmakta;

İnsan gücüyle taşınan özellikle büyük eşyalar merdiven içerisinde ister istemez bir köşeye duvara çarpmaktadır, buda ya eşyanıza ya da merdiven dairenize duvarınıza bir zarar vermektedir. Hal böyle olunca profesyonel firmaların kullandığı asansörlü taşıma devreye girmiş oluyor hiç merdivenle ya da bina asansörüyle işimiz olmadan, evinizin balkon veya penceresine vinç benzeri özel araçla asansör kuruluyor paketlenmiş istiflenmiş olan eşyalarınız uzman elemanlarımız tarafından asansöre yerleştirilip aracımıza yerleştiriliyor. Kolaylıkla taşınan eşyalarınızın yine elemanlarımız vasıtasıyla araç içi düzenlemesi yapılıyor.

Kolay ve zahmetsiz olduğu kadar riskleri de olan asansörlü taşımacılık baştan savma işinin ehli olamayan kişiler tarafından yapıldığı zaman kötü sonuçlara da yol açabilir.

Bunun için nakliye firması ayarlarken bizim gibi 25 yılını bu işe vermiş tecrübeli firmalara bakın tecrübesini dikkate alın uzman firmalarla taşınmayı tercih edin. Rumeli Nakliyatta kötü sürprizlere yer yok?

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Rumeli Nakliyat olarak yıllardan beri sektörün içinde olduğumuz için hizmet ağımızı genişletmek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Kurumsal taşıma hizmeti yıllardır içerisinde olduğumuz sektörde verdiğimiz hizmetlerden yalnız birisidir. Binlerce ev çok sayıda ofis şirket holding taşıması yapmakla beraber bütün yenikleri müşterilerimizle sunmanın gururu içerisindeyiz.

Tecrübe ve çalışma prensibimiz gereği personelimizi işe alma şeklimizden dolayı bugüne kadar hiçbir müşterimizle sorun yaşamadık, yaşamayacağımızdan da eminiz.

Evinizi ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde bunu kesinlikle kurumsal firmalarla yapın, aksi halde uygun fiyat diye başınıza daha fazla harcayarak altından çıkamayacağınız masraflar çıkabilir. Bununla da kalmaz yaşadığınız streste cabası olur.

Oysaki kurumsal firmalar fiyatlarını verdikleri hizmetin kalitesine göre belirler, sizin ihtiyacınıza göre işlem yaparlar. Size de teknoloji nimetinden faydalanarak mutlu ve stressiz bir şekilde yeni yerinize taşınmak kalır.

Kurumsal firmalar her zaman yenilikçi ve sağlam güvenilir hizmetler sunarlar, onun için sizde taşınırken cebinizin ve ruhunuzun rahatı eşyalarınızın akibeti için kurumsal firmaları tercih etmelisiniz.

Rumeli Nakliyat 7 gün 24 saat sizin için çalışıyor.

İletişim bilgilerimiz:

rumeli@depodaevim.com

Tel:0850 304 61 65

0(216) 399 94 94

İLGİLİ HABERLER

Hasta Yatağı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?Hasta Yatağı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

SIRADAKİ HABER