Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Kastamonu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde devam ettiği Yüksek Lisans programını tamamladı
Kastamonu Üniversitesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi arasında imzalanan protokol doğrultusunda, meclis çatısı altında verilen eğitimlerle hazırlanan yüksek lisans programına katılan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans programını tamamladı. diplomasını aldı.