Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından çocukları teknoloji üretmeye teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Kodlama Eğitimi'nin 4.'sü büyük ilgi gördü
Çocukların bilişimsel düşünme becerilerini geliştirmelerini, fikir üretebilmeleri ve fikirlerini teknolojiye yansıtmaları ve üretken bireyler olarak yetişmesi amacıyla Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 8-12 yaş arası çocuklara yönelik Kodlama Eğitimi düzenlendi.