Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıldönümü nedeniyle Ladik'te düzenlenen törenlere yoğun katılım dikkat çekti
Hükümet Konağı önünde başlayan törene Belediye Başkanı Selim Özbalcı’nın yanı sıra İlçe Kaymakamı Emrah Uzun, Cumhuriyet Savcısı Fatih Gökçe, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları yetkilileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.