Yaşar Doğu İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen “Atarsan Pil Geleceği Sil(me)” projesine Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu destek sözü verdi
Yaşar Doğu İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen “Atarsan Pil Geleceği Sil(me)” projesi kapsamında öğrenciler Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret edip proje hakkında sunum yaptı. Başkan Sarıcaoğlu, büyük beğeniyle karşıladığı projeye farkındalık oluşturmak adına destek sözü verdi.