OMÜ Turizm Fakültesi Dekanı, öğretim görevlileri ve öğrencileriyle buluşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Turizm olmazsa olmazımız" dedi
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, OMÜ Turizm Fakültesi Dekanı, öğretim görevlileri ve öğrencileriyle Bafra Öğretmenevi'nde biraraya geldi.Başkan Şahin, toplantıda Bafra’nın turizm değerlerini fakülte öğrencileriyle paylaştı. Öğrencilerin ise her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Başkan Şahin, ilçenin önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğuna dikkat çekti