İlçede görev yapan din adamlarıyla buluşan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Her türlü sorununuzda daima yanınızdayım" dedi
Salıpazarı Ziraat Odası Konferans Salonu'nda ilçede görev yapan din adamlarıyla bir araya gelen Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül, imamlardan yapılan hizmetlere sahip çıkmalarını İlçe Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın'ın da katıldığı istişare toplantısında, imamların sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı.