Ahşap İşleme Atölyesi ile birlikte kendi kent mobilyalarını üretmeye başlayan Terme Belediyesi, ürettiği ilk ürünleri Terme Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne teslim etti
Terme Belediyesi, kent mobilyalarını artık kendi üretiyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan Ahşap İşleme Atölyesi'nde, ahşap kent mobilyaları üretiliyor. Atölyede bank üretimi, kamelya üretimi, ahşap korkuluk ve çeşitli bahçe mobilyaları üretiliyor. Kendi bünyesinde kurduğu ahşap işleme atölyesi işe birlikte üretim gücünü arttıran Terme Belediyesi, aynı zamanda da büyük bir tasarruf sağlıyor.