SAMSUNSPOR MAÇLARI SAMSUN'UN TV KANALI HABERAKS TV'DE

SAMSUNSPOR MAÇLARI SAMSUN'UN TV KANALI HABERAKS TV'DE

Samsunspor, yeni sezonda oynanacak tüm maçlarının canlı yayınlanması konusunda, Samsun Haberaks TV ile prensipte anlaştı.

Samsunspor, yeni sezonda oynanacak tüm maçlarının canlı yayınlanması konusunda, Samsun Haberaks TV ile prensipte anlaştı.

İSTİŞARE YAPILDI

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Başkan Danışmanı Resul Akçay ve Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Reklam Sorumlusu Burak Şensoy, 2018-2019 sezonu maçlarının yayınlanması konusundaHaber Medya Grubu'nda durum değerlendirmesi yaptı. Başkan Uyanık ve beraberindekiler, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, maçların yayınlanması için teknik altyapı, reklam yapılanması gibi konuları ele aldı.

SIRA RESMİ İMZADA

Alt yapının tamamlanması ve sözleşmenin tüm detaylarının ortaya dökülmesiyle önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağı ifade edildi. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, "Samsun'un dünyaya açılan yüzü,Haber Medya Grubu ailesinden Haberaks TV veHaber Radyo olarak yayın hakları konusunda prensipte anlaştık. Samsun için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

UYANIK'TAN TEŞEKKÜR

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ise, "Öncelikle genel kurul sürecinden itibaren doğru ve tarafsız yayın yapan Haber Medya Grubu'na teşekkür ediyorum. Her zaman Samsunspor'un yanındalar. Böyle bir anlaşmanın içerisinde olmak da bizleri heyecanlandırıyor. Maçların yayınlanması gurbetteki Samsunsporlular için büyük bir jest olacak. Tabiki iki tarafında bu konuda sorumlulukları olacak ve en kısa zamanda bunları yerine getirip imzaları atacağız. Burada bizlere yakın ilgi gösteren sayın Ahmet Şenocak ve Necdet Uzun başta olmak olmak üzere tüm  Haber Medya Grubu çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER