Şehrin gururu oldu

Şehrin gururu oldu

İlkadım Belediyesi tarafından gençler için yapılan yatırımların başarıya dönüştüğünü söyleyen Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Biz en çok gençlerin belediyesiyiz” sloganı ile gençlere yatırım yapmaya devam edeceklerini ifade etti

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4,5 yıllık hizmet süresince gençlere yönelik yapılan yatırımların her alanda başarı ile sonuçlandığını belirtti. 

Spordan eğitim-öğretime, bilimden kültürden-sanata her alanda gençlere ve çocuklara sayısız yatırım ve hizmet sunan İlkadım Belediyesi, İlkadımlı gençlerin geleceğe donanımlı ve sağlıklı hazırlanmaları için her türlü altyapı imkanı sunuyor.

ŞEHRİN GURURU OLDU

Sporla geleceğe güçlü adım attıklarını belirten Başkan Tok, “Gençliğimizi spora yaptığımız yatırımlarla kazanıyoruz. Spor kenti Samsun kimliğine katkı sağlayarak, Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezini hayata geçirdik. Son 4,5 yılda dünya çapında sayısız şampiyonluklar ve nice birinciler elde ettik. 14 branşta hizmet veren spor külümüzde 1 olimpiyat, 2 dünya, 1 avrupa şampiyonluğu, uluslararası müsabakalarda 22, Türkiye şampiyonalarında 88 birincilikle toplam 384 madalya kazandık. Bu başarılarda emeği olan sporcularımıza ve ailelerine, antrenörlerimize, spor kulübümüzün yöneticilerine teşekkür ederim” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası