Otopark sorunu artık olmayacak

Otopark sorunu artık olmayacak

Atakum Belediyesi olarak Atakum’un yarınlarını planladıklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin otopark ihtiyacını çok biliyoruz. Bu nedenle Atakum’un çeşitli noktalarında katlı ve kapalı otoparklar inşa ettik” dedi

Atakum’un, Karadeniz’in en hızlı nüfus artışına sahip ilçesi olduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, nüfus artışının ortaya çıkaracağı otopark ihtiyacını, gerçekleştirdikleri planlama ile bugünden çözdüklerini ve bu anlamda, ilçenin çeşitli noktalarında katlı ve kapalı otoparklar inşa ettiklerini söyledi.

YARINLARA HAZIRLIYORUZ

Karadeniz’in en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi Atakum’un geleceğini inşa ettiklerini kaydeden Başkan Taşçı, “İlçemizde hayata geçirdiğimiz yatırımlar, daha proje aşamasındayken birçok farklı alanda yapılan planlamalardan sonra hayata geçiyor. Atakum Belediyesi olarak, ilçemizin sadece bugünkü ihtiyaçlarını değil, gelecekte ihtiyaç duyabileceği birçok hizmeti de şimdiden planlıyoruz. Atakum, Karadeniz’in en hızlı büyüyen ilçesi, rekor düzeyde aldığımız göç sonucu doğacak otopark ihtiyacına da şimdiden çözüm üretiyoruz. Bu anlamda ilçemizin çeşitli noktalarında açık, kapalı ve katlı otoparklar hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası