Muhtarlar Haber Medya'da

Muhtarlar Haber Medya'da

Samsun'un çeşitli mahallelerinde muhtarlık yapan 10 muhtar, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'ya ziyarette bulundu

Samsun'da muhtarlık görevlerini sürdüren Muhtarlar Derneği Başkanı ve Baruhtane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk, Karasamsun Mahallesi Muhtarı Hüseyin Yıldırım, Anadolu Mahallesi Muhtarı Şerif Yavşan, Tepecik Mahallesi Muhtarı Mithat Bayraktar, Güzeldere Mahallesi Muhtarı Uğur Kır, Canik Yenimahalle Muhtarı İdris Yıldız, Karadeniz Mahallesi Muhtarı İbrahim İpek, Hançerli Mahallesi Muhtarı Asuman Koç, Çiftlik Mahallesi Muhtarı Fatma Aksoy, Selahiye Mahallesi Muhtarı Derya Bozkurt, Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş'teki çalışma ofislerini ziyaret etti. 

BAŞARI DİLEDİLER

Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara ile görüşen muhtarlar bir süre sohbet ettikten sonra Haber Medya'nın birimlerini gezdi. Gazete, görsel servis, dergi ve Haberaks TV stüdyolarını ziyaret eden muhtarlar burada Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan'dan bilgiler aldı. Medya çalışanları ile de sohbet eden muhtarlar, Haber Medya'ya başarılarının devamını diledi. 

EN ÇOK OKUNAN HABERLER