Güçlü adımlarla yürüyoruz

Güçlü adımlarla yürüyoruz

Mahalle ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Birlikte güçlü adımlarla geleceğe yürüyoruz” dedi

Gönül buluşmalarına devam eden Cumhur İttifakı Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Hastane Mahallesi Yozgat Sokak’ta düzenlenen ev toplantısına katıldı. 

İLKADIM’I ÖNEMSİYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, son Samsun mitinginde İlkadım’da kentsel dönüşümle ilgili konuyu çözüme kavuşturacakları sözünü hatırlatan Tok, “Bizler de Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve hükümetimizin destekleri ile bunu sorun olmaktan çıkaracağız.  Vatandaşlarımızın refahı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SEVGİ VE KARDEŞLİKLE

Her kesimi sevgiyle, samimiyetle kucakladıklarını söyleyen Başkan Tok, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan el ele gönül gönle hep birlikte vatandaşlarımıza hizmetlerimizi anlatacak ve tüm kardeşlerimizi a partili, b partili ayrımı yapmadan herkesi, her kesimi her görüşten insanımızı kucaklayacağız. İyi günde kötü günde sevgi ikliminde buluştuğumuz tüm kardeşlerimizle birlikte İlkadım ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerle kurduğumuz bu gönül bağımızın hiç bitmeyeceğine ve Cumhur İttifakı’nı 31 Mart seçimlerinde başarıya taşıyacağına inancım sonsuz” diye konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER