Çalışanların gönlü rahat olsun

Çalışanların gönlü rahat olsun

Atakum Belediyesini ziyaret eden Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ve "Belediyedeki işçimizin, emekçimizin bizden yana gönlü rahat olsun" dedi

Samsun'da, Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı olan Zihni Şahin, Atakum Belediyesini ziyaret etti, tüm personele önemli mesajlar verdi. Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkan Şahin, ilk olarak Atakum Belediyesinin Yeni Mahalle'de bulunan Fen İşleri Şantiyesi'ni ziyaret etti. Burada işçilerle kahvaltı yapan Başkan Şahin, daha sonra Atakum Belediyesi hizmet binasına geçerek personel ile bir araya geldi.

İŞİNİZE SAHİP ÇIKIN.

Başkan Şahin, "Belediye başkanlığım boyunca haksız yere işten çıkarma gibi bir günahım asla olmamıştır ve olamaz da. Biz ancak çalışanlarımızın daha iyi şartlarda çalışmasını isteriz. Bu konuda endişe duyan tek bir personelimiz olmasın" dedi. Başkan Şahin, ayrıca şu açıklamalarda bulundu: “Bizlerde insana sevgiyle yaklaşma, ona değer verme ve ortak akılla yönetme anlayışı var. Bu anlayışla çalışarak güzel işlere, güzel hizmetlere imza atarız. Demokrasinin gereği olarak herkes bir partiden aday oluyor fakat seçildikten sonra hangi görüş olursa olsun herkesin başkanıyız. Herkesle birlikte, herkesin görüşünü alarak önerilere açık olacağız. Ben hayatım boyunca beraber çalıştığım insanlara şunu söylerim, samimi olarak işinize sahip çıkın, yüreğinizi ortaya koyun. İnsan samimi olarak çalışırken hata da yapsa onu kimse hor görmez. Belediyelerin görevi hizmet etmek. Hizmeti de sizinle birlikte yapacağız. İnşallah Atakum Belediye Başkanı olursak birlikte, huzurlu bir şekilde çalışmalara devam edeceğiz. Hepinizden destek bekliyorum. Hep birlikte Atakum'u hak ettiği hizmetlere inşallah kavuştururuz."

EN ÇOK OKUNAN HABERLER