Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü 1. sınıf öğrencileri, davranış bilimleri dersi kapsamında Bafra 75. Yıl Huzurevi’ne ziyaret etti
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü 1. sınıf öğrencileri, davranış bilimleri dersi kapsamında Bafra 75. Yıl Huzurevi’ne ziyaret etti
GÜZEL BİR GÜN OLDU
Dersin Sorumlu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yetkin Bulut, fakülte olarak bu tür etkinliklere önem verdiklerini ve zaman zaman bazı kurumlara ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Bulut, davranış bilimleri dersi kapsamında öğrencilerle birlikte huzurevini ziyaret ettiklerini, orada yaşayan yaşlılarla sohbet ettiklerini belirterek, “Hem öğrenciler hem de huzurevi sakinleri için güzel bir gün oldu. Yaşlılarımızın her zaman yanında olmalıyız” dedi.