Rızanız olmadan iş yapmayacağız

Rızanız olmadan iş yapmayacağız

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizin rızanız olmadan hiçbir iş yapmayacağız” dedi

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Erdoğan Tok, Hastanebaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Tok’a AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman da eşlik etti.

RABİA VE BOZKURT İŞARETİ

İlkadımlıların yoğun ilgisi ve destekleri için büyük bir mutluluk yaşadığını dile getiren Başkan Tok, vatandaşları Rabia ve bozkurt işareti yaparak selamladı. Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da ölümsüzleştiğinin altını çizen Başkan Tok, “2014 seçimlerinde bazıları ısrarla Hastanebaşı Mahallesi Erdoğan Tok’a oy vermez diyordu. O zaman da aynı bugün ki gibi sizlerle buluşmaya geldiğimizde büyük bir coşkuyu yaşatmıştınız. Aradan 5 yıl geçti şimdi bugün yağmur demeden soğuk demeden yine bizleri bağrınıza basıyorsunuz. Allah bu güzel birlikteliğimizi daim etsin. 5 yıl boyunca gönüllerde bir olduk. Şimdi de bir 5 yıl daha İlkadım’a dev yatırımlar için desteklerinizle başarıyı yakalayacağız” şeklinde konuştu.

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN

ÖNÜNÜ AÇTIK 

Başkan Tok, “2014 yılında göreve gelir gelmez bu bölge halkının lehine ve yararına emsal kararlarla kentsel dönüşümün önünü açtık. Vatandaşları mağdur etmeden, bir yıl önce de uygulamayı bitirdik. Bu sayede bu bölgede  Büyükşehir Meclisinden ve İlkadım Belediye Meclisinden geçirmiş olduğumuz kararlarla yapılacak olan gerekli dönüşümün önünü açtık. Kökçüoğlu Mahallemizde, şu anda müteahhitlerimiz 250 dairelik anlaşmaları yaptılar. Çevre Şehircilik Bakanlığımız,  bizlere kentsel dönüşüm ile ilgili faizsiz kredi verecek. O faizsiz krediyi aldığımız zaman bizler de burada vatandaşlarımızla anlaşarak bölüm bölüm yerinde dönüşüm çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımız bu konuda rahat olsunlar. Çamur siyaseti yapanlar, ‘buraları yıkıp sizi gönderecekler’ gibi asılsız ve hiçbir dayanağı olmayan mesnetsiz ifadeler kullanıyorlar. Hiçbir vatandaşımız bu tarz dedikodulara itibar etmesin.  Biz sizlerin rızası olmadan hiç bir iş yapmayacağız” diye konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER