Başkan Şahin'den bir ilk: 'Sosyal Medya' mitingi

Başkan Şahin'den bir ilk: 'Sosyal Medya' mitingi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, bir ilki gerçekleştirerek 'Sosyal Medya Mitingi'nde halkla buluştu

Samsun'da, Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim kampanyasını sürdürüyor. Başkan Şahin son olarak 'Sosyal Medya Mitingi' düzenledi ve canlı yayında halkın karşısına çıktı. Şahin, özellikle gençlerin büyük ilgisiyle karşılandı.

BAŞKANA SORDULAR

Şahin, daha önce başlattığı 'İnteraktif Uygulama'  ve oluşturduğu 'Atakum İçin Bir Fikrim Var Merkezi'nin ardından bu kez de 'Sosyal Medya Miting'leriyle Atakumlularla buluşuyor. SMS ve internet yoluyla 'Başkana sor' uygulamasını hayata geçiren Şahin, önceki akşam da AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği Sosyal Medya Mitingi'yle halkın karşısına çıktı. AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte Atakum Belediye Meclis Üyesi Adayı ve AK Parti Samsun Gençlik Kolları Teşkilatlandırma Başkanı Ali Can Mırık ile Gençlik Kolları Üyeleri tarafından düzenlenen Sosyal Medya Mitingi'ne katılan Şahin, halkın sorularını yanıtladı. Üniversite öğrencisi Muhammet Koçhan’ın evinde gerçekleştirilen Sosyal Medya Mitingi, Başkan Şahin’in resmi sosyal medya hesapları facebook sayfası, youtube kanalı ve internet sitesi yanında 30’dan fazla facebook sayfasında canlı olarak yayınlandı. 

GENÇLERE ÖNERİLER

Binlerce vatandaşın takip ettiği Sosyal Medya Mitingi'nde Başkan Şahin, modoretör Mesut Keskin’in yönelttiği soruların yanı sıra takipçilerden gelen soruları da yanıtladı, ortaya konulan düşünce ve öneriler ile ilgili görüş belirtti. Başkan Şahin, sık sık gençliğin önemine vurgu yaparak, "Gençlerimiz, hayatın gerçeklerini ıskalamadan kendilerini çok iyi yetiştirmelidirler. Çok okumaları, çok araştırmaları gerek. Gençlerimiz hangi işi yapıyorsa o işi en iyi ve düzgün şekilde yerine getirmek zorunda. Kendilerine, ailelerine ve topluma yararlı olmaları ancak böyle mümkün olur" dedi.

GENÇLİK ŞEHRİ

Başkan Şahin ayrıca, Atakum’un kültür, sanat, eğitim, bilim gençlik ve turizm şehri potansiyelleri bulunduğuna dikkat çekerek, "Tüm bu potansiyelleri harekete geçireceğiz" dedi ve bu yöndeki projelerinden de örnekler verdi. Şahin, "Atakum'da birlikte yönetim anlayışını her yönüyle hakim kılacak, bu güzel kenti çok daha ileriye taşıyacağız" diye konuştu. Başkan Şahin, yoğun ilgi gören sosyal medya mitingi sonrası birlikte selfi çektirdiği gençlere, "Sizlerin enerjisi ve fikirleri ile motive oluyoruz. Hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER