Amaç ortak akıl

Amaç ortak akıl

İlkadım'da Cumhur İttifakı'na gönül veren STK temsilcileri ve iş insanlarıyla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Amacımız ortak aklı harekete geçirmek" dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım'da Cumhur İttifakı'na destek veren siyasetçiler, esnaflar, iş insanları, STK başkanlarıyla değerlendirme toplantısı düzenledi. 

MİSYON MASAYA YATIRILDI

Amaçlarının ortak aklı harekete geçirmek olduğunu ifade eden Köktaş, "İlkadım'da iş yeri olan, oturan, yaşayan, gerek parti teşkilatlarında üst düzeyde yer almış gerekse sivil toplum kuruluşlarında başkanlık ve yöneticilik yapmış, Samsun ile ülke meseleleri ile ilgilenen, dertlenen, 31 Mart yerel seçimlerinde, 'Acaba ben de bu sürece bir katkı sağlayabilir miyim, benim de bu çorbada nasıl tuzum olabilir?' anlayışı ile hareket eden arkadaşlarımızla, gönül dostlarımızla bir araya geldik. Bu davetimiz bir değerlendirme, strateji ortaya koyma amaçlıdır. Seçime kısa bir zaman kala, nerede biraz daha çalışmamız, hangi misyonu üstlenmemiz gerektiğini masaya yatırdık. Görüş ve öneriler aldığımız toplantımıza verdikleri katkılardan dolayı katılımcı arkadaşlarımızın her birine teşekkür ediyor, toplantımızın sonuçları ile hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER