Dünya devinden Haber’e ziyaret

Dünya devinden Haber’e ziyaret

Borsan Europa Genel Müdürü Özkan Yılmaz, dünyanın en büyük yapı market zinciri Epicentr şirketinin yöneticileri Anna Aleksandrova ve Oleksandr Shpiller, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti

105 bin metrekare kapalı alana sahip olan şirket, dünyanın en büyük yapı market zinciri olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer alıyor. 

Şirket ayrıca Borsan Grup ürünlerini zincir marketlerinde satışını gerçekleştiriyor. Heyet, Türkiye ziyareti sırasında Haber Medya Grubu'nu da ziyaret etti.

HABER'E ÖVGÜ

Haber Medya Grubu'nun çalışma ofislerini ziyaret eden Genel Müdür Özkan Yılmaz, dünyanın en büyük yapı market zinciri olan ve Ukrayna’da hizmet veren şirketin yöneticileri Anna Aleksandrova ve Oleksandr Shpiller, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan ve Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. 

Heyet daha sonra, Haber Medya Grubu'nda bulunan Haber Gazetesi, Haber Radyo, HaberHayat Dergisi ve Haberaks TV çalışma ofislerini gezdi. Heyet, hatıra fotoğrafı çekimi ile Haber Medya Grubu'ndan ayrıldı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER