Amasya’da bir sergiye giden İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, özel eğitim alan öğrencilerin daveti üzerine onlarla birlikte erik dalı oynadı.
BU NEŞELİ OYUNUN ADRESİ ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA
Halk Eğitim Merkezi Şehzadeler Gezi Yolu'nda hüsn-i hat ve tezhip sergisi açtı.
Sergiyi dolaşan İl Jandarma Komutanı Yıldız, etkinlikte sahne alan öğrencilerinin davetini kırmadı. İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ile birlikte oyuna eşlik etti.