HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ

HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ

HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, "Herkesin övüneceği bir Samsunspor için kolları sıvadık. Geçen yönetimde olan herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimize yaptığımız takviyelerle heyecanla çalışacak isimleri aramıza kattık" dedi

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, yeni yönetime başarı diledi. Başkan Uyanık, "Bu 2 senelik süreçte ‘futbol sadece futbol değildir’ sloganına istinaden Samsun’un yeniden bu heyecanının tazelenmesini Samsunspor’un da bu konuda bir lokomotif olarak üstümüze düşen görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Herkes burada heyecanla çalışacak. Yeni yönetimimiz bu konuda takviye oldu. Eski arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten yok bir dönemde gerektiği zaman 24 saat herkes her işi yaparak elimizden geldiğince bu seneye taşıdık. Bu sene hedeflerimize uygun olarak yeni yapılanmamızı yerine getirdik" diye konuştu. 

ŞÜPHE DUYMAYIN

Herkesin övüneceği bir Samsunspor için yola çıktıklarını hatırlatan Başkan Uyanık, "İnşallah bütün Samsun’a yakışır yönetim biçimi ile acı tatlı yaşanacak şeylerimiz var. Oradaki düzgün duruşumuz ile Samsun’a ve Samsunspor’a yakışır bir şekilde olaylara yaklaşımımız ile Samsunspor, Samsun’un övündüğü STK’ların başındaki yerini muhafaza edecek. Bundan şüphe duymayın. Biz sizi mahcup etmeyeceğiz. Hakkın, doğrunun yanında olan yüce doğru değil de hakka doğru yüzünü çeviren insanlar olmaya fazlasıyla devam edeceğiz" dedi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER