HaberlerSamsun haberSamsun'da yolda kalan sürücünün yardımına kadınlar koştu

Samsun'da yolda kalan sürücünün yardımına kadınlar koştu - Samsun haber

Samsun'da otomobili istop ederek trafikte kalan sürücünün yardımına parklarda çiçeklendirme işlerinde çalışan kadınlar koştu.

Samsun'da yolda kalan sürücünün yardımına kadınlar koştu


İlkadım ilçesi Cumhuriyet Caddesi Atatürk Parkı mevkisinde bir otomobil henüz bilinmeyen nedenle istop etti. Sürücünün tüm uğraşlarına rağmen araç çalışmadı. Çareyi aracı iterek çalışmakta arayan sürücü, bunda da yetersiz kaldı. Bu sırada caddede trafik oluştu.
Sürücünün yardımına, Atatürk Parkı'nda çiçeklendirme işinde çalışan 3 kadın koştu. Koşarak yardıma giden 3 kadın, erkek bir sürücünün kullandığı aracı Cumhuriyet Meydanı'na kadar itti. Kadınların bu davranışı görenlerin takdirini topladı.

 

İLGİLİ HABERLER

Hosting Firması Seçerken Önemle Dikkat Edilmesi Gereken KriterlerHosting Firması Seçerken Önemle Dikkat Edilmesi Gereken Kriterlerİlkadım'da okul servislerinde tematik denetimİlkadım'da okul servislerinde tematik denetimTramvay ve otobüslerde 'tematik' denetimTramvay ve otobüslerde 'tematik' denetimKADES, kadınlara tanıtıldıKADES, kadınlara tanıtıldıKadınlar Günü'ne anlam kattılarKadınlar Günü'ne anlam kattılar

SIRADAKİ HABER