HaberlerKazım Özgan: 'Tek yön uygulamasının değiştirilmesini talep ettik.'

Kazım Özgan: 'Tek yön uygulamasının değiştirilmesini talep ettik.'

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçedeki esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Kazım Özgan: 'Tek yön uygulamasının değiştirilmesini talep ettik.'

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ilçedeki esnaf ve vatandaşların yanına giderek sorun ve taleplerini dinledi.
Kozan'ın gelişmesi için belediye ekiplerinin eksikleri gidermek için çalıştığını belirten Başkan Özgan sorunu olan esnaflarla da bir araya geldi. Esnaf, Palmiye Caddesinde daha önce hayata geçirilen tek yön uygulamasının kaldırılmasını talep ederek 'Perişan durumdayız. Bir çare bulunmasını istiyoruz' dediler.
Başkan Özgan'da, "Seçimden önce bu yolun tekrardan çift yön olması için sizlerle görüşmüştüm. Seçimden sonra Kaymakamımız ile konunu takipçisi olduk. Daha önce alınan kararın değiştirilmesi yönünde görüş belirttik. Konu hem Adana Büyükşehir Belediyesinde hem de Ulaşım Koordinasyon Merkezinde inşallah sonuç alırız' diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Paraşüt Tepe her hafta baştan sona temizleniyorParaşüt Tepe her hafta baştan sona temizleniyor7 gün 7 konu 7 denetim7 gün 7 konu 7 denetimKazım Özgan: 'Tek yön uygulamasının değiştirilmesini talep ettik.'Kazım Özgan: 'Tek yön uygulamasının değiştirilmesini talep ettik.'Sevda öğretmen eğitim camiasını yasa boğduSevda öğretmen eğitim camiasını yasa boğduTrabzon, fethi kutluyorTrabzon, fethi kutluyor

SIRADAKİ HABER