Başkan Demirtaş ilçe halkıyla bayramlaştı

Başkan Demirtaş ilçe halkıyla bayramlaştı - Samsun haber

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Dini bayramlarımız milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir" dedi.


Bayramın ikinci gününde Başkanlık makamında düzenlenen bayramlaşma programı dolayısıyla vatandaşları ağırlayan Başkan Demirtaş, birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, misafirleriyle tek tek bayramlaştı, sohbet etti. Başkan Demirtaş, kendisiyle bayramlaşmak için belediyeye gelen çocuklara da çikolata ikramının yanı sıra bayram harçlıklarını vererek bayramlarını kutladı.

"Bayramlar beraberliğin tescil edildiği müstesna günlerdir"
Başkan Demirtaş, "Hastalıklardan uzak birbirimize sarılıp kutladığımız güzel bir bayram yaşıyoruz. Her yıl bayramlarda gelenek haline getirdiğimiz halkla bayramlaşma programımızı bu yılda ilçe halkımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Dini bayramlarımız milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günler. Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramını en içten duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu Türk dünyasına, İslam alemiyle birlikte tüm insanlığa ve hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası

Erkek Koşu Ayakkabısı: Performans ve Tarzın Buluşma Noktası