Samsun'da çocukların karne ve bayram hediyesi Büyükşehir'den

Samsun'da çocukların karne ve bayram hediyesi Büyükşehir'den

Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Binicilik Tesisleri'nde çocuklar 29 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde bayram ve karne hediyesi olarak ücretsiz ata binerek keyifli anlar yaşadı.


Büyükşehir Belediyesi tarafından bayram tatilinde çocuklara çok özel bir hediye verildi. Atlı Binicilik Tesisleri'nde 7-10 yaş arasındaki çocuklar 29 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde bayram ve karne hediyesi olarak ata bindi. Ücretsiz olarak verilen hizmette çocuklar keyifli anlar yaşadı. Birçoğu ilk defa ata binen çocuklar heyecan dolu bir gün geçirdi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye'nin geleceği olan çocuklar için yaptıkları her çalışmaya büyük özen gösterdiklerini söyledi. Başkan Demir, "Çocuklarımız için her alanda çeşitli çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu noktada özellikle yaz döneminde de çocuklarımız için birçok etkinlik programı gerçekleştireceğiz. Bu çerçevede kıymetli çocuklarımız bayram tatili süresince Atlı Binicilik Tesislerimize gelerek hem ata bindiler hem de çok güzel bir gün geçirdiler. Onları böyle güzel bir hediye ile sevindirmek bizleri de oldukça mutlu etti. Yüzlerindeki gülümseme bizler için çok kıymetli" dedi.
Atlı Binicilik Tesisleri Müdürü Ebru Ertoy, ata binmek isteyen çocukların yoğun bir ilgi gösterdiğini belirterek, etkinliğin bayram süresince karne hediyesi olarak devam ettiğini, güzel bir katılım olduğunu söyledi.
Beren Yılmaz isimli öğrenci ata binmeyi çok sevdiğini belirterek, karne ve bayram hediyesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e teşekkür etti.
Kızlarını ata bindirmek için tesise getiren Yağmur Kuyumcu ise, "Karne ve bayram hediyesi olarak böyle bir hizmet olduğunu duydum. Buna çok sevindim. Çok güzel bir karne hediyesi oldu bize" şeklinde konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER