MAHALLE KREŞ VE KÜLTÜR EVİ PROJESİNİN İLKİ KADIKÖY MAHALLESİ'NDE AÇILIYOR

MAHALLE KREŞ VE KÜLTÜR EVİ PROJESİNİN İLKİ KADIKÖY MAHALLESİ'NDE AÇILIYOR

BAŞKAN DEMİRTAŞ KREŞ AÇILIŞINA TÜM HALKI DAVET ETTİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın insana hizmet anlayışıyla geleceğin teminatını olan miniklerin kişilik ve kimlik kazanmalarına destek sağlayacak olan "Mahalle Kreş ve Kültür Evi" projesinin ilki Kadıköy Mahallesi'nde hizmete açılıyor.

İlkadım Belediyesi insan ve hizmet odaklı çalışmalarına devam ediyor. Başkan Demirtaş ilçeye kazandırdığı "Mahalle Kreş ve Kültür Evleri" projesini art arda açılışlarla ilçe halkının kullanımına sunuyor.4 farklı mahallede sırasıyla hizmete girecek olan "Mahalle Kreşi ve Kültür Evi" projesinin ilk açılışı 18 Ekim Çarşamba Günü Saat:15:00'da Kadıköy Mahalle kreşi ile start alacak.

Mahalle Kreş ve Kültür Evi projesi kapsamında açılışı gerçekleşecek olan Kadıköy Kreşine tüm İlk adımlıları davet eden Başkan Demirtaş, "İlçemiz her geçen gün geliştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu eserlerimiz kentimize katkı sunacak.İlçe halkımız her şeyin en iyisine layık. Şehrimize kazandıracağımız okul öncesi eğitimin temel basamağı olan mahalle kreşlerimizin açılış törenine tüm halkımızı davet ediyorum" dedi.

 

EN ÇOK OKUNAN HABERLER