Zor: Hizmetten tasarruf olmaz

Zor: Hizmetten tasarruf olmaz

Yeniden Refah Partisi Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Zor, Milli Görüş'ün temsilcisinin partileri olduğunu söylerken, "İtibardan tasarruf olmaz." anlayışının bırakılıp "Hizmetten tasarruf olmaz." anlayışına geçilmesi gerektiğini vurguladı.

SAMSUN- Samsun'da Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyen Yeniden Refah Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Zor, Merhum Erbakan ve Milli Görüş'ün tek temsilcisinin Yeniden Refah Partisi olduğunu belirterek, "Milletimiz de bunu son seçimlerde tasdiklemiştir" dedi. "TOPLUMSAL REFAH YOK" Milletin ekonomik sıkıntılarla iç içe olduğunu kaydederek, emeklilerin durumunun ise içler acısı olduğunu vurgulayan Cengiz Zor, "Bugün 7500 tl ile nasıl geçim sağlanamayacağı ortada iken bu meseleye acilen bir çözüm üretilmesi gerekmektedir. Gerek kiralardaki yükselme gerekse yüksek enflasyon insanımızı nefes alamaz bir duruma sokmuştur. Açlık sınırının yüzde 45-50 oranında, yoksulluk sınırının ise yüzde 85 sınırında olduğu bir ülkede kimse toplumsal refahtan bahsedemez." diye konuştu.

Orta Vadeli Programda yine borç, faiz, zam ve vergi ekonomisinin çıkması ve önümüzdeki 3 senede 5 trilyon 431 milyarın faize gidecek olmasını da sert bir dille eleştiren Zor, şunları söyledi:

DIŞ POLİTİKAYA ÖVGÜZor, hükümetin, Türk Devletler Topluluğu, Azerbaycan, Ukrayna, Libya ve son dönemlerdeki Suriye politikalarını desteklediklerini vurgularken, Akdeniz ve Karadeniz'de hidrokarbon ve doğal gaz çalışmalarını memnuniyetle takip ettiklerine ve devletin bu başarılı çalışmalarda her daim yanında olduklarına işaret etti.

Siyonist yapılanmanın uzantılarının aile yapısını yok edecek şekilde LGBT'ye açık destek vermesini kınayan Cengiz Zor, "LGBT'ye sonuna kadar karşıyız. Her fırsatta sert bir şekilde eleştireceğiz. Tıpkı sözde Covid-19 aşılarında olduğu gibi Küresel ısınma olarak adlandırdıkları sözde "iklim değişikliği" adı altındaki projenin de insan nüfusunun azaltılması gerekliliğiyle beraber işleyen tek dünya devleti planlarının bir parçası olduğunu düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Şimdiki hedeflerinin, önümüzdeki yerel seçimlerde büyük bir başarı elde etmek olduğunu kaydeden Zor, Milli Görüş belediyeciliğini yeniden milletle buluşturmak istediklerine dikkat çekti. Zor, sözlerini şöyle bitirdi:

EN ÇOK OKUNAN HABERLER