MHP Samsun İlçe Kongreleri Tamamlandı

MHP Samsun İlçe Kongreleri Tamamlandı

Milliyetçi Hareket Partisi 17 ilçede kongrelerini tamamladı. Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, Demokratik bir sürecin sonucunda Samsun ilçe kongrelerinin başarıyla tamamlandığını ifade etti.

9 Eylül'de 19 Mayıs İlçe kongresiyle coşkuyla başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun ilçe kongre süreci, 24 Eylül tarihinde Şehit Ömer Halis Demir Kongre salonunda gerçekleşen İlkadım İlçe kongresiyle tamamlandı.

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, "Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlçe kongrelerimizi tamamlamış bulunuyoruz. 17 İlçemizde şölen havasında ve demokratik bir süreci işleterek gerçekleşen kongrelerimiz tamamlanarak bütün ilçe başkanlarımız mazbatalarını aldı. Samsun'umuza hayırlı uğurlu olsun. Yoğun katılımla gerçekleşen kongrelerimiz, partimize olan güçlü desteği bir kez daha göstermiş oldu." şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni, tüm vatandaşlarımızı il kongresine davet etti.

Çepni, "İlçe teşkilatlarımızla beraber, birlik ve beraberlik içinde güçlü bir şekilde İl kongremizi gerçekleştireceğiz. Geniş bir katılımın sağlanacağı kongremizin Ülkemize ve Samsun'umuza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, bütün hemşehrilerimizi 14 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 12.00'da Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak olan kongremize davet ediyorum" dedi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER